Sponsorlar

BİTEK-O Resmi Web Sitesi’nin tasarlanması ve sürekli güncellenmesi yanında Yönetim Kurulu, Bilim Kurulu, Değerlendirme Kurulu ve Öndeğerlendirme Kurulu çalışmalarına katılmaktadır. Gerekli teknolojik ve özel yazılım desteği sağlamaktadır. Bu çerçevede online öndeğerlendirme yazılımını geliştirecektir.
Geleceğin bankası ,dereceye giren projelere “para ödülü ” olarak içi doldurulmuş birer hesap cüzdanı verecek ve böylece “Bu dostluk ömür boyu sürecek” mesajını anlamlı bir şekilde iletmiş olacaktır.
Aksigorta, final yarışmaları süresince tüm katılımcıları sigortalayacaktır. Ayrıca, dereceye giren “Geleceğin Bilişimcileri”ne yüksek tutarlı sigorta poliçeleri hediye edecektir. Geçen yıl olduğu gibi finaller süresince tam teşekküllü bir ambulansı hazır bekletecektir.
Avea çalışanlara ve derece alanlara dağıtılmak üzere 48 adet avea hatlı cep telefonu verecektir. Ayrıca organizasyon giderlerinde kullanılmak üzere yardımda bulunacaktır.
Finallerin yapılacağı günlerde tüm katılımcılara öğle ve akşam yemeklerini verecektir. Ayrıca 4 adet bilgisayar ödülünü de sağlamaktadır.
Sunucu bilgisayarının yüksek hızdaki internet bağlantısını, güçlü altyapısı ile sağlayacak ve bu bilgisayarı barındıracaktır.
BİTEK-O finallerine katılmayı hak etmiş Türkiye’nin dört bir yanından katılacak BİTEK-O finalistlerinin, İstanbul’a ulaşımını ve organizasyon sonunda geri dönmelerini sağlayacaktır.
Dereceye giren öğrencilere 10 öğrenciye 2 aylık C# eğitimi vereceği gibi jüriye uzman katkısı sağlayacaktır.
BİTEK-O’yu Destekleyen Siteler:

BİTEK-O’ya destek veren web sitelerinin linklerine bu başlık altında ve anasayfada yer verilecektir. Destekleyen Siteler arasında web sitenizin yer almasını istiyorsanız, Logo ve Bannerlar bölümündeki herhangi bir logo veya bannera sitenizde yer vermeniz ve daha sonra [email protected] adresine web sitenizin adresini, adınızı ve soyadınızı içeren bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. Web sitenizin kabul edilmesi halinde size haber verilecektir.